Z nechutě vařit se stala vášeň

Nikdy mě nebavilo vařit, brala jsem to jako „nutné zlo“, na které nemám ani čas, ani náladu. V lednu se to ale změnilo jako „mávnutím kouzelného proutku“.

Kamarádka Eva mi půjčila na víkend THERMOMIX TM6. Pro mě neznámý předmět, který vypadal jako kuchyňský robot… Postupně jsem zjišťovala, jak úžasný pomocník to je. Dokázal otočit mou nechuť k vaření v posedlost, vášeň radost a nakonec i podnikatelskou příležitost.

Začala jsem vařit denně a dokonce se na vaření a pečení těšit. Založila jsem skupinku na Facebooku, kam dávám mé výtvory. Do skupinky Tě srdečně zvu: Hrnečku vař (kouzelný Thermomix).

Čím mě okouzlil?

1. KOUZLO

Zastoupí většinu kuchyňských spotřebičů (mixér, šlehač, rýžovar, vařič vajec, varnou konvici, váhu, minutku, papiňák, lis, mlýnek na koření, sekáček, hrnec na pomalé vaření, smoothe, sterilizátor, struhač, ..).

2. KOUZLO

Vaří, míchá, hněte, restuje, karamelizuje, zahušťuje, ohřívá, seká, váží, signalizuje, fermentuje, myje se, hlásí, funkce Sous vide

3. KOUZLO

Má v sobě dotykový tablet s aplikací Cookidoo, kde najdu tisíce receptů. Nevím co uvařit? To už je minulost! Teď se to otočilo na „nevím, co dřív“. Inspirace, sdílení na sociálních sítích, rady „komunity“, do které postupně každý pronikne. Navíc Tě v receptu vede „za ručičku“ krok za krokem, takže jídlo v podstatě nemůžete pokazit.

4. KOUZLO

Aplikace Cookidoo i v mobilu. Naprostá pecka! Najdeš si recept podle chuti, dáš vložit do košíku a když jdeš nakoupit, tak si jednoduše v aplikaci odškrtáváš suroviny. Pak recept z mobilu můžeš rovnou poslat do Thermomixu, což Ti ušetří čas ručním zadáváním.

5. KOUZLO

Šetří čas. Když vaří, můžeš si číst, brouzdat na počítači, cvičit, jít se psem, být na zahradě, uklízet, prohlížet katalog Oriflame :-).. Vše sám hlídá bez toho, aniž by se člověk musel bát, že něco spálí.

6. KOUZLO

Šetří peníze – zbytky, odkrojky, pár posledních surovin v lednici? Na všechno má řešení a nějaký recept. Např. odkrojíš petrželovou nať a ze stonků vyrobíš petrželovou sůl, kterou k nim přidáš.

7. KOUZLO

vaření zdravě bez chemikálií. Denně pijeme čerstvé džusy ze všeho možného, co by mě ani nenapadlo? Např. petrželový nápoj.

8. KOUZLO

Nebojím se pohoštění pro návštěvy. Nikdy jsem nestíhala, byla jsem nervózní, když měl někdo přijít. Kouzelník může dělat až 3 věci najednou (knedlíky, omáčku, zeleninu).

9. KOUZLO

Připraví dokonalá těsta na úplně všechno. Bagety, chleba, cukroví, knedlíky, koláče, dorty..

10. KOUZLO

Vaří v něm i přítel, který ho původně odsuzoval. Ale párkrát vyzkoušel a už je také nadšený. Nedávno dělal sám svíčkovou s knedlíky :-).

Kolik stojí Thermomix?

Když jsem slyšela poprvé jeho cenu, která se může přirovnat k týdenní dovolené v Egyptě pro dva, tak jsem se zarazila. Asi jako každý. Ale jsou tři možnosti, jak ho získat.

  1. Koupit v hotovosti
  2. Koupit na splátky (12, 24 nebo 36 měsíců) bez navýšení ceny. Můžeš dát výši hotovosti jakou chceš, začínat můžeš i od nuly.
  3. „Odpracovat“ si ho v rámci programu pro nováčky

Každopádně skoro každý majitel Thermomixu potvrdí, že to je jedna z nejlepších investic v životě, která šetří čas, nervy a postupně i ty peníze.

Od února 2023 jsem obchodní zástupkyní firmy Vorwerk (divize Thermomix)

Mé nadšení z Thermomixu je tak veliké, že ho chci sdílet mezi co nejvíce lidí. Proto jsem se stala obchodní zástupkyní. Pokud budeš mít zájem o koupi nebo nezávaznou ukázku Thermomixu zavolej mi na tel.: 602 347 499, thermomix@postopachtvehosnu.cz . Na Facebooku najdi: Hrnečku vař (kouzelný Thermomix)

A co závěrem..? Díky Thermomixu jsem šťastnější a činnost, kterou jsem nesnášela, se stala velkou zálibou a koníčkem. Dej tomu taky šanci. Ráda Tě přenesu „do pohádky“…