Elixír mládí…? Rozdíl 16 let.

Oriflame používám pravidelně od roku 2006. Často se setkávám s tím, že mi lidé tipují věk o 10 až dokonce i 15 let méně. 2 x se mi stalo, že po mně pokladní v Lidlu chtěla při nákupu alkoholu 🥂 občanku a to mi bylo 38. Důvody mohou být 3:

  1. Genetika
  2. Špatný zrak tipujících
  3. Kosmetika Oriflame

Mám velké podezření, že je to kombinace genetiky a pravidelného používání krémů. Ty jsem začala objevovat, když mi bylo 25 let. Můj první krém se jmenoval Skindividual a vím, že jsem se těšila, až mi bude přesně 25 let, abych ho mohla použít. Psali totiž v katalogu od 25 ti let a já to nechtěla porušit 😄. Byl ze švédských brusinek a nádherně voněl.

Moje 3 TOP

Za tu dlouhou dobu v Oriflame již mám své „pleťové koně“, na které nedám dopustit. Je jich hodně, ale podělím se s Tebou alespoň o 3.

1. Kapsle NovAge Nutri6! „Zlaté rybičky“, které Ti splní minimálně jedno přání… Mít nádhernou, hebkou, vyživenou, rozjasněnou a voňavou pleť. Obsahují výtažek z avokáda, černého rybízu a sezamu indického.

Slyšela jsem že jedna zákaznice kapsli dala do úst a zapila čajem 🫖. Takto prosím ne 😆. Stačí odlomit, olej vymáčknout do dlaní a nanést na pleť. Plná cena v katalogu je cca 950 Kč, ale pokud projdeš mou On-line Únikovkou po stopách Tvého snu, tak kapsle můžeš získat jen za 75 Kč v rámci programu Úspěšný start.

2. Pleťová noční maska NovAge. Když jsem ve stresu, vyřízená, unavená, tak používám tuhle noční masku. Je to takový malý zázrak, který mě potěší hlavně ráno, když se podívám do zrcadla… Řeknu si… „zase makala celou noc a je to vidět“ 😴. Pleť je taková svěží a odpočatá…

Řada Ecollagen je boží. Je vhodná i pro citlivější pleť. Podporuje tvorbu kolagenu a vědci tvrdí, že zpomaluje stárnutí. Já tvrdím, že i ta paní z Lidlu viděla to kouzlo a poznala jeho tajemství, když mě žádala o tu občanku… 🙂

Zvu Tě do mě on-line únikovky Po stopách Tvého snu, kde můžeš tyto zázraky vyzkoušet na vlastní kůži 😉. Do hry se můžeš zaregistrovat ZDE.